meta property="og:url" content="https://www.kamuihaledanismanligi.com/biz-kimiz"/>

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Vizyonder, 2015 yılında Özel Sektör firmalarını geliştirmeye yönelik; vizyon geliştiren, değişen mevzuatları yakından takip ederek, profesyonel uzmanlar tarafından firmalara değer katmaya ve ekonomik fayda sağlanmasına yönelik hizmetleri sunmak için kurulmuş bir danışmanlık derneğidir. Vizyonder müşterileri ile uzun süreli beraberliğe dayanan hizmet anlayışını kendine şiar edinmiştir.

Vizyonder olarak 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu, 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu konularında hukuki destek sağlamaktayız. Ayrıca bu alanlara Bilirkişi kurulumuz aracılığı ile Uzman mütalaası hazırlamaktayız.

Danışmanlık hizmetleri ile müşterilerimize vizyon katmayı, maddi ve manevi değer katmayı hedeflemekteyiz.

4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu, 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu ve 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu ile İstisnalar kapsamındaki ihale ve sözleşmelerdeki uyuşmazlıkları çözüme kavuşturup, idari süreçleri, Kamu İhale Kurum süreçlerini ve dava süreçlerini takip etmekteyiz.

Kadromuz; Sayıştay Uzman Denetçileri, Hukukçu, İhale Hukuku Öğretim Görevlisi, Yeminli Mali Müşavir, İç Denetçi, E. Kamu İhale Uzmanı, Emekli Hakim, Bilirkişi ve İhale Hukukçularından oluşmaktadır.

Uzmanlarımızın en az 16 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz. https://www.vizyonder.org.tr